KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12825211
nr 1282 5211
Hiroko Kimura
(f. 1930), Sverige
Akvarell, "Blå månens serenad", 18x13 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:07:04
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Hiroko Kimura
Läs mer om Hiroko Kimura